1 549

Koniec pierwszego sezonu Hitman 6 (2016)

Produkcja zatytułowana po prostu Hitman jest szóstą pełnoprawną odsłoną serii trzecioosobowych skradanek, zapoczątkowanej w 2000 roku przez duńskie studio Io-Interactive. W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie istotne informacje dotyczące gry, które będą przez nas systematycznie uaktualniane – także po oficjalnej premierze nowego Hitmana.

Premiera

Pod koniec września 2015, studio IO Interacive poinformowało, że premiera najnowszej części Hitmana została przesunięta na marzec 2016 roku. Fakt ten tłumaczono przede wszystkim sporą skalą całego przedsięwzięcia oraz koniecznością jeszcze lepszego dopracowania gry. Przy okazji ujawniono też, że nowa odsłona będzie największą i najambitniejszą produkcją w serii, ociekającą dodatkową zawartością i pozwalającą graczom na podjęcie całej masy zróżnicowanych aktywności. Na potwierdzenie tych słów, zaprezentowano krótkie porównanie największego poziomu z Hitmana: Rozgrzeszenie do jednego z wielu poziomów nowego Hitmana. Ten okazał się sześć razy większy od poprzednika, oferując ok. 300 potencjalnych celów do likwidacji – wobec zaledwie 50 w poprzedniej części gry.

Ostatni Epizod

Wydany 31 października 2016 roku epizod szósty, kończący tzw. pierwszy sezon Hitmana, okazał się ponownie świetnie skonstruowaną misją, oferującą doskonale wykonaną, klimatyczną lokację oraz mnóstwo sposobów na likwidację celów. Mając jednak na uwadze fakt, że szósty odcinek miał stanowić swego rodzaju klamrę, spinającą w całość wszystkie wątki, zapoczątkowane w poprzednich epizodach gry, misja w Hokkaido pozostawiła graczy z dużą dawką niedosytu. Nawet po finałowej scenie japońskiej eskapady Agenta 47 nie mamy bowiem poczucia końca sezonu i zakończenia jakieś większej całości, będąc w zasadzie w tym samym miejscu, w którym znajdowaliśmy się po ukończeniu epizodu trzeciego. Można domniemywać, że spory wpływ na takie zakończenie gry miała decyzja studia IO-Interactive o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem Hitmana. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że w przypadku swej najnowszej produkcji duńscy deweloperzy rozmienili się niejako na drobne, próbując zaserwować graczom stopniowanie napięcia zbliżone do typowych seriali TV. Finalnie zabrakło im jednak pomysłu na mocne i wyraziste zakończenie całości.

Gdzie pobrać Hitman 6?

Kompletną grę Hitman 6  w polskiej wersji językowej pobrać możecie w naszym dziale DO POBRANIA.
Gra pobierana jest poprzez Torrent, co daje najwyższą możliwą prędkość pobierania.

Podobne wyszukiwania:

PC Hitman 6 (2016) PL [Torrent] | Hitman 6 ostatni epizod

PC Hitman 6 (2016) PL [Torrent] | Hitman 6

PC Hitman 6 (2016) PL [Torrent] | Hitman 2016

PC Hitman 6 (2016) PL [Torrent] | Hitman torrent

PC Hitman 6 (2016) PL [Torrent] | Hitman 2016 download

 

admin

1 549 Comments

  1. My partner and I absolutely love your blog and find many of your post’s to be just what I’m looking for. Would you offer guest writers to write content in your case? I wouldn’t mind creating a post or elaborating on a few of the subjects you write related to here. Again, awesome weblog!